Jak działa filtr pH+

Czy filtry do wody usuwają magnez i żelazo
Czy filtry do wody usuwają magnez i żelazo?
Maj 19, 2018
Filtrowanie wody - konieczne czy zbyteczne
Filtrowanie wody – konieczne czy zbyteczne?
Lipiec 23, 2018
Pokaż wszystkie

Filtrowanie wody kranowej to szybki sposób na zdrową i smaczną wodę. Możliwość picia wody kranowej to także znaczna oszczędność. Nie musimy już kupować wody butelkowanej. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów filtrów. Niesłabnącym powodzeniem i zainteresowaniem, cieszą się dzbanki i butelki filtrujące, polskiego producenta Dafi. Posiada on szeroką gamę dzbanków o różnej kolorystyce i designie. Umożliwiają one szybkie i skuteczne oczyszczanie wody, a także wzbogacenie jej o cenne minerały.  Jeśli myślisz nad zakupem odpowiedniego filtru, sprawdź, jak działa filtr pH+

Wkład filtrujący pH+ od Dafi

Filtry Dafi zmiękczają wodę kranową, zapobiegając przed osadzaniem się kamienia na urządzeniach AGD. Dzięki temu znacznie poprawiamy smak i wygląd wody. Jest ona zdrowa i klarowna. Może być ona wykorzystana do przygotowywania zarówno ciepłych i zimnych posiłków jak i zup i innych dań obiadowych.

Szczególnym powodzeniem i zainteresowaniem cieszą się wkłady filtrujące pH+. To wkład, dzięki któremu woda przefiltrowana jest dodatkowo wzbogacona o jony sodu mega-pizzeria.com , potasu i wapnia, a także mineralizują wodę i podnoszą jej pH. Jest to woda, która z powodzeniem może zastąpić nam wodę butelkowaną.

Filtr pH+ skutecznie usuwa chlor i liczne zanieczyszczenia organiczne z wody. Świetnie nadaje się do zimnych napojów i bidonów. Polepsza smak i jakość wody. Podnosi jej pH i nadaje jej ujemny potencjał oksydacyjno-redukcyjny.

Dafi skuteczne filtrowanie wody kranowej

Stosowanie butelek, lub dzbanków filtrujących z wymiennymi filtrami to skuteczny sposób na oczyszczanie wody kranowej bez jej demineralizacji. Ich niezawodnym działaniem, możemy cieszyć nawet do 30 dni. Po tym czasie należy wymienić filtr na nowy. Eksploatacja dzbanka i wymiana filtra nie są skomplikowane. Dzbanek także możemy z powodzeniem myć w zmywarce. Polski producent Dafi, w swojej ofercie posiada szeroką gamę dzbanków i filtrów, dzięki czemu bez trudu dopasujemy rodzaj filtra do jakości naszej wody kranowej. Stosowanie filtrów, generuje znaczne oszczędności. Nie musimy już kupować wody butelkowanej by cieszyć się zdrową i smaczną wodą.